Obvestila 2018-06-05T10:50:14+00:00

Poročilo o kakovosti pitne vode za leto 2018

Na območju Občine Mežica se za 3214 uporabnikov voda dobavlja iz treh sistemov za oskrbo s pitno vodo: VS Šumc, VS Spodnji Breg in VS Zgornji Breg.

Upravljalec javnih sistemov oskrbe s pitno vodo na območju Občine Mežica je Komunala Mežica, tehnično in strokovno pomoč pri zagotavljanju kakovosti pitne vode nam nudi JKP Ravne na Koroškem, ki skladno s Pravilnikom o pitni vodi izvaja nadzor nad izpolnjevanjem zahtev, ki jih mora izpolnjevati pitna voda z namenom varovanja zdravja ljudi.

Na tej povezavi je objavljeno celotno  Poročilo o kakovosti pitne vode 2018

Vabilo za udeležbo na Barbarinem sejmu 2018

V soboto, 1. decembra 2018, bo v Mežici ponovno potekal Barbarin sejem, ki ga prirejamo v spomin na rudarsko tradicijo našega kraja ter v počastitev svete Barbare – zavetnice rudarjev.

Prijavite se tako, da izpolnite prijavnico, ki se nahaja v priponki BARBARIN SEJEM 2018 VABILO  in pošljete:

–  po pošti na naslov: KOMUNALA MEŽICA d.o.o., Trg svobode 1, Mežica ali po

–  e-pošti na naslov: tajnistvo.komunala@mezica.si

Zadnji rok za prijavo je 25.11.2018. Prijave po tem datumu NE bodo več mogoče!

Vabljeni!

Najem športne hale za sezono 2018/2019

Spoštovani,

bliža se novo obdobje 2018/2019, zato vas obveščamo, da v kolikor je interes koriščenja športne hale za sezono 2018/2019, prosimo oddajte vlogo za podelitev terminov do ponedeljka, 3. 9. 2018.

Vlogo lahko pošljete ali prinesete osebno na naš naslov Komunala Mežica d.o.o., Trg svobode 1, 2392 Mežica ali pa jo pošljete na elektronski naslov tajnistvo.komunala@mezica.si

By |

Prekinjena oskrba s pitno vodo Stržovo

Komunala Ravne in Komunala Mežica obveščata vse porabnike pitne vode na območju Stržova, da zaradi obnavljanja obstoječega vodovodnega omrežja ne bo pitne vode v četrtek, 21. 6. 2018, predvidoma od 8. do 14. ure. Hvala za razumevanje.