Obvestila 2018-06-05T10:50:14+00:00

OTROŠKI ABONMA 2019

Javni kulturni zavod Narodni dom Mežica razpisuje:

LUTKOVNI – IGRANI OTROŠKI ABONMA ZA LETO 2019

V abonma je vključenih šest predstav, primernih za otroke od 3. leta starosti dalje. Predstave se bodo začele v mesecu septembru 2019 in bodo trajale do januarja 2020. Vse predstave bodo predvidoma ob četrtkih ob 17. uri. Prireditelj si pridržuje pravico do spremembe programov.

VPIS IN PRODAJA:

Pričetek vpisa:  2. 9. 2019  pa do 17. 9. 2019 oz. do popolnitve sedežev.

Prodaja abonmajev je na voljo v prostorih Komunale Mežica (občina Mežica) ali preko spletne e-prijave. Rezervacije so možne tudi na e-mail: info@narodnidommezica.si

CENA:

30€, ki jih vplačate ob vpisu. Cena predstave za izven bo 8€. Starše, ki želijo biti prisotni z otrokom v dvorani, obveščamo, da morajo kupiti abonma oz. vstopnico tudi zase!

UGODNOSTI:

– nižja cena vstopnic,

– stalni sedež,

– obveščanje o predstavah in prejemanje programa prireditev.

GENERALNI POKROVITELJ OTROŠKEGA ABONMAJA JE TAB d.d. MEŽICA

PROGRAM ABONMAJA:

1. 9. Pojoči Smetkonjami  (SREDA)
  2. 10. Skoraj najboljši cirkus
  3. 11. Pesmice s podstrešja
  4. 12. O belem mucku, ki je bil čisto črn
  5. 1. Netopir Kazimir
  6. 1. Kdo je napravil Vidku srajčico

Najem športne hale za sezono 2019/2020

Spoštovani,

bliža se novo obdobje 2019/2020, zato vas obveščamo, da v kolikor je interes koriščenja športne hale za sezono 2019/2020, prosimo oddajte vlogo za podelitev terminov do ponedeljka, 2. 9. 2019.

Vlogo lahko pošljete ali prinesete osebno na naš naslov Komunala Mežica d.o.o., Trg svobode 1, 2392 Mežica ali pa jo pošljete na elektronski naslov tajnistvo.komunala@mezica.si

Zeleno omrežje

Tudi Komunala Mežica je postala del Zelenega omrežja. Zeleno omrežje Slovenije združuje podjetja, lokalne skupnosti, izobraževalne institucije, inštitute, urade in druge pravne subjekte, ki se zavedajo pomena trajnostnega razvoja in družbene odgovornosti. Odpira pot za povezovanje in komuniciranje o okoljskih in trajnostnih projektih, rešitvah, inovacijah in dosežkih.

Izpostavlja trajnostne in okoljske dosežke organizacij, njihove zelene izdelke in storitve ter odkriva njihove konkretne korake na poti k okoljsko in družbeno odgovornemu delovanju. Predstavlja most za povezovanje idej med izobraževalnimi inštitucijami in gospodarstvom, ki lahko s skupnim znanjem in delom prispevajo k uresničitvi marsikatere ideje, ki bi sicer ostala skrita.